Dan

Zajtrk Kosilo Malica

02.11.

zeliščni čaj, rženi kruh(G), tunin namaz(L) mesni polpeti(G, J), špinača, pire krompir jabolko, kruh(G)

03.11.

bela kava(L),koruzni kruh(G), kisla smetana(L), marmelada juha z rezanci(G), govedina v omaki, vodni vlivanci(G), rdeča pesa žemljica(G)

04.11.

zeliščni čaj, mešani kruh(G), zelenjavno-mesni namaz(L) cvetačna kremna juha, rižota  s piščančjim mesom in zelenjavo, endivija v solati čokoladni puding(L)

05.11.

kakav(L), sirova štručka (G, L) segedin golaž(G), polenta, jabolčna pita(J, G, L) OKI DOKI skutka(L)

06.11.

koruzni kosmiči z mlekom(L), banana široki rezanci(G), dušeno piščančje meso, parmezan(L), zelena solata s korenčkom hruška, kruh(G)

09.11.

čaj, pica polžek(G, J, L) juha z ribano kašo(G, J), testenine po bolonjsko(G), rdeča pesa grozdje, pirini piškoti*(G)

10.11.

mleko*(L), beli kruh(G), zeliščno maslo*(L) juha z rezanci(J), rižota z mesom in zelenjavo, zeljna solata kruh(G), pašteta(L)

11.11.

mlečni zdrob s čokolado*(G, L), sadje mesno zelenjavna enolončnica(G), špirala čokoladna(G, L, J) LCA jogurt(L), žemljica

12.11.

bela kava(L), mešani kruh(G), liptaver sir*(L) čufti v paradižnikovi omaki(G, J), pire krompir(L), puding desert(L) buhtelj(G)

13.11.

zeliščni čaj, hrenovka, žemljica(G), gorčica (GS) ali ketchup porova kremna juha, ribje palčke, krompirjeva solata rešetko masleni jabolko(G, J, L)

16.11.

kakav(L), mešani kruh(G), skutin namaz(L) cvetačna kremna juha, zeljne krpice(G), pečena hrenovka sadni jogurt(L)

17.11.

mleko(L), makovka(G) pasulj(G), kruh(G), rižev narastek(G, J, L) žemljica(G), jabolko

18.11.

zeliščni čaj, ovseni kruh(G), piščančja posebna, kisla kumarica pečen puranji file, pražen krompir, zelena solata mešana štručka(G)

19.11.

otroški čaj, ovseni kruh(G), čokoladni namaz(L) krompirjeva juha s hrenovko(G), palačinke s skuto(G, J, L) mandarine

20.11.

Tradicionalni slovenski zajtrk: mleko(L), kruh(G), maslo(L), med, jabolko puranji zrezki v korenčkovi omaki, pire krompir(L), zelena solata puding s smetano(L)

23.11.

otroški čaj, rženi kruh(G), sir edamec(L), paradižnik juha z rezanci(G), špinača(G), pire krompir(L), polpeti sojini(G) OKI DOKI skutka(L)

24.11.

lipov čaj, rženi kruh(G), pica šunka, vložena paprika boranja(G), krompirjevi svaljki(G), puding s smetano(L) bombetka(G)

25.11.

mleko*(L), mešani kruh(G), maslo*(L), marmelada* mesni polpeti(G, J), kisla repa, pire krompir sirova štručka(G, L)

26.11.

polenta z mlekom(L), sadje široki rezanci(G), dušeno piščančje meso, parmezan(L), zelena solata s korenčkom jogurt jagoda(L)

27.11.

kakav(L), mlečna pletenka(G, L) juha z rezanci(G), govedina v omaki, vodni vlivanci(G), rdeča pesa polnozrnata štručka(G), jabolko

30.11.

koruzni kosmiči z mlekom(L), banana juha z zakuho(G), naravni puranji zrezek, rizi bizi, zeljna solata jabolko, kruh(G)

Pridružujemo si pravico do spremembe jedilnika.

*vsebuje bio živila

DOBER TEK!

Organizatorka ŠP:

Barbara OGRIZEK

Oznake alergenov, ki jih vsebuje jed:

G – žito, ki vsebuje gluten

J – jajca

L – mleko/mlečni proizvod, ki vsebuje laktozo

R – ribe

So – soja